طراحی سایت سئو رویش

امروزه کسب و کار ها تنوع بسیار زیادی به خود گرفته اند و به دنبال آن، با افزایش این تنوع، فضای رقابتی بودن بازار بیش از پیش، افزایش پیدا کرده. شما برای دستیابی به این حجم از مخاطبین نیاز به کانال های تبلیغاتی گسترده ای دارید. یکی از بهینه ترین و اصولی ترین راهکار، طراحی وب سایت حرفه ای است. داشتن یک سایت در کسب و کار اینترنتی یک امر ضروری است.

هرچند امروزه بنا به گرایش مردم به سمت تلفن های هوشمند، وجود یک اپلیکیشن حرفه ای نیز برای رشد کسب و کار خود در بستر آنلاین بشدت احساس می شود. پس می توان نتیجه گرفت در دنیایی که افراد بیشتر زمان خود را در اینترنتی سپری می کنند، وجود یک وب سایت حرفه ای و درکنار طراحی اپلیکیشن موبایل مزیت بزرگی محسوب می شود.

در هر زمینه ای که مشغول به فعالیت هستید، برای اینکه بتوانید خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهید و یا اینکه به معرفی تخصص و ویژگی های شخصی خود بپردازید، نیاز به طراحی سایت اختصاصی دارید. امروزه با توجه به گسترش استفاده از خدمات آنلاین در میان مردم، برای به موفقیت رسیدن نیاز است که در فضای اینترنت فعالیتی تاثیرگذار داشته باشید.

طراحی سایت حرفه ای

با طراحی سایت رویش سئو کسب و کار خود را شاخص و ماندگار کنید

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای معرفی کسب و کارتان و جذب مشتری است. با کمک رویش سئو می توان به دنیای پول ساز اینترنت وارد شد و سهمی از این بازار را به لطف خدا در دست گرفت. پس طراحی وب سایت اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در رویش سئو ، مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

طراحی سایت حرفه ای سئو رویش ،
طراحی سایت حرفه ای سئو رویش ،

با رویش کسب و کار خود را شاخص و ماندگار کنید

طراحی سایت کاشان

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای معرفی کسب و کارتان و جذب مشتری است. با کمک رویش رسانه می توان به دنیای پول ساز اینترنت وارد شد و سهمی از این بازار را به لطف خدا در دست گرفت. پس طراحی وب سایت اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در رویش رسانه ، مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور نام شما  در کاشان را داریم.

مشتری را فرستاده خدا می‌دانیم و رضایت و خواست او را از بهترین روش ارزیابی مسیری که می‌پیماییم می‌شناسیم

طراحی سایت بدون رابط کاربری اختتصاصی

تعرفه و قیمت طراحی سایت در کاشان

هزینه طراحی و ساخت سایت در شرکت های مختلف کاشان متفاوت است.هر شرکت براساس عوامل مختلفی هزینه و قیمت طراحی وب سایت های خود را اعلام می کند.هرچند دریافت مبالغ بالا لزوما به معنی حرفه ای بودن و کیفیت بالا نیست، اما باید توجه داشته باشید که قطعا یک سایت حرفه ای ، ارزان نخواهد بود. چراکه استفاده از دانش و تجربه برنامه نویسان و طراحان حرفه ای و همچنین بکارگیری آخرین تکنولوژی های دنیا هزینه زیادی دارد.  در تعرفه های ما از قیمت های سرسام آوری که توسط برخی شرکت ها اعلام میگردد خبری نیست و از سمت مقابل، بدلیل تعهد ما به استفاده از افراد حرفه ای و خلاق و جدیدترین تکنولوژی ها، امکان طراحی وب سایت با قیمت های بسیار ارزان هم وجود ندارد.

طراحی سایت برنز
طراحی سایت برنز

15,000,000

شروع از 12 میلیون تومان

طراحی فول ریسپانسیو تمام صفحات
طراحی عادی
1 صفحه مستر
تا 4 صفحه جانبی
طراحی سایت نقره ای
طراحی سایت نقره ای

25,000,000

شروع از 15 میلیون تومان

 • واکنشگرا
 • طراحی ویژه
 • 1 صفحه مستر
  تا 10 صفحه جانبی
طراحی سایت طلایی
طراحی سایت طلایی

44,000,000

شروع از28 میلیون تومان

 • طراحی کلاس جهانی
 • واکنشگرا
 • تا 4 صفحه مستر
  تا 15 صفحه جانبی
کسب و کار نوپا
کسب و کار نوپا

12 میلیون تومان

زمان اجرا: 7 روزکاری

پوسته: انتخاب قالب آماده از بین نمونه کارها با تغییر رنگ
کسب و کار در حال رشد
کسب و کار در حال رشد

15 تا 25 میلیون

زمان اجرا: 15-20 روزکاری

پوسته: انتخاب قالب از بین نمونه کارها + تغییرات ظاهری
کسب و کار حرفه ای
کسب و کار حرفه ای

شروع از 25 میلیون

زمان اجرا: 30-45 روزکاری

پوسته: قالب اختصاصی

24 ساعته آنلاین هستیم

تماس آنی کارشناسان با شما

طراحی سایت بدون رابط کاربری اختتصاصی

تعرفه و قیمت طراحی سایت فروشگاهی

ما در رویش رسانه به پشتوانه تجربه چند ساله طراحی وبسایت‌های حرفه‌ای فروشگاهی و تحلیل کارشناسانه رفتار خریداران آنلاین، شما را در صعودی کردن نمودار فروش و کسب موفقیت در این زمینه همراهی میکنیم.

طراحی سایت برنز
طراحی سایت برنز

24,000,000

شروع از 20 میلیون تومان

طراحی فول ریسپانسیو تمام صفحات
طراحی عادی
1 صفحه مستر
تا 4 صفحه جانبی
طراحی سایت نقره ای
طراحی سایت نقره ای

44,000,000

شروع از 25 میلیون تومان

 • واکنشگرا
 • طراحی ویژه
 • 1 صفحه مستر
  تا 10 صفحه جانبی
طراحی سایت طلایی
طراحی سایت طلایی

70,000,000

شروع از45 میلیون تومان

 • طراحی کلاس جهانی
 • واکنشگرا
 • تا 4 صفحه مستر
  تا 15 صفحه جانبی

سند نیازسنجی پروژه طراحی وب سایت در کاشان

طراحی سایت کاشان با رابط کاربری اختصاصی

تعرفه و قیمت طراحی سایت اختصاصی

هدف رویش رسانه در طراحی سایت اختصاصی در کاشان، ثبت جلوه‌ای زیبا و ماندگار از تجارت شما در ذهن مخاطب با اصول و استانداردهای UI/UX است؛ ترسیم یک وبسایت باید بگونه‌ای باشد که اگر کاربری بدون ذهنیت قبلی از فعالیت شما در دنیای واقعی و برای اولین‌بار از طریق وبسایت با برند شما آشنا شد، با تصویری ایده‌آل از کسب و کارتان مواجه شود. طراحی منحصربه‌فرد تجربه رابط کاربری، رعایت اصول سئو و پیش‌بینی امکانات متنوع برای برندینگ آنلاین مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی سایت اختصاصی در رویش رسانه است.

پایه
پایه

30,000,000

شروع از20 میلیون تومان

 • طراحی اختصاصی
  1 صفحه مستر
  تا 4 صفحه جانبی
ویژه
ویژه

50,000,000

شروع از 30 میلیون تومان

 • طراحی ویژه
  1 صفحه مستر
  تا 10 صفحه جانبی
اختصاصی
اختصاصی

70,000,000

شروع از50 میلیون تومان

 • طراحی کلاس جهانی
  تا 4 صفحه مستر
  تا 15 صفحه جانبی
منحصر بفرد
منحصر بفرد

استعلام

شروع از70 میلیون تومان

 • طراحی اختصاصی
  تعداد صفحات اصلی نامحدود
  تعداد صفحات جانبی نامحدود

24 ساعته آنلاین هستیم

تماس آنی کارشناسان با شما

انواع طراحی سایت

طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت انتخاباتی

طراحی سایت املاک

04
طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت خدماتی

01
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت تجاری

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت کاریابی

مراحل نیازسنجی

نحوه قیمت گذاری طراحی سایت در کاشان

مژده : انجام فرایند برآورد قیمت، مشمول هیچ هزینه‌ای برای مشتری نخواهد بود و کاملا رایگان است و تعهدی هم برای وی، مبنی بر خرید از ما، ایجاد نخواهد کرد. 

اولین و البته مهمترین مرحله در اعلام هزینه طراحی یک سایت و البته بزرگترین لازمه اجرای یک پروژه موفق، سنجش صحیح و همه جانبه نیازمندی های مشتری است. اهداف پروژه، نمونه‌های مدنظر مشتری، انواع محتوا، حجم محتوا، سیاست‌های سئو، شبکه‌های اجتماعی، دسترسی مدیریت، نرخ آپدیت و سطح دغدغه‌های امنیتی. البته صرفا به نیازسنجی از مشتری هم کفایت نمی‌کنیم، بلکه با صرف وقت علیحده، صنعت یا رسته کاری مشتری را هم می‌شناسیم و سایت‌های رقبای داخلی و خارجی وی را بررسی می‌کنیم. نیازسنجی، یک فرم الکترونیک چند مرحله ای آنلاین است که پرسش های متعددی من جمله محدوده بودجه مدنظر مشتری را می پرسد و نتیجه اش به دست ما می رسد.

کارشناس تحلیل نیازمندی‌ها، نیازسنجی واصله مشتری را به دقت بررسی و رول مدل های معرفی شده را مشاهده و سوالات و ابهامی ذهنی پیش آمده را یادداشت میکند و سپس طی تماسی تلفنی با اشتراک گذاری همزمان صفحه نمایش با مشتری به بررسی مورد به مورد جزئیات می پردازد و سوالاتش را مطرح می‌کند تا در فضایی کاملا شفاف و با شناختی روشن از پروژه اقدام به تدوین پیشنهادنامه کند. مواردی نظیر تمایز دادن نیازهای واقعی از نیازهای غیرواقعی، آنچه مشتری برای آن محتوا دارد نسبت به آنچه صرفا دوست دارد و سنجش سطح توانایی مشتری در بهره برداری از سایت از دیگر وظایف تحلیلگر نیازها در شرکت است تا پروژه ای اگر قبول شد بی حاشیه باشد.

بر اساس نیازسنجی دقیق و شناسایی همه جانبه اهداف مشتری و ابعاد پروژه پیشنهادنامه دقیقی شامل اعلام زمان و هزینه پروژه تدوین شده و برای مشتری ارسال می‌شود. این پیشنهادنامه، در واقع سه سطح پیش فاکتور پایه و استاندارد و حرفه ای است که به همراه یک سند چهارم راهنمای مقایسه، اختصاصی هر مشتری تدوین و برای وی ارسال می شود. پیشنهاد نامه ای که شامل تفکیک حداقل‌های لازم، از موارد پیشنهادی خلاقانه ماست و متناسب با نیاز مشتری، فهرست کاملی از صفحات داخلی سایت پیشنهادی، سایت مپ آن، نمونه پیشنهادی برای هر صفحه، میزان دیتای اولیه که شرکت طراح متعهد می‌شود و نوع طراحی هر صفحه را شامل می‌شود. همچنین در مورد موارد زیرساختی و چندزبانگی سایت.

مشتری سه پیش فاکتور دریافت شده را که اختصاصی وی تدوین شده را دریافت می کند و با مدیران و صاحبنظران در موضوع سایت در تشکیلات خود به اشتراک می گذارد و اگر پرسشی روی جزئیات فنی یا اقلام پیش فاکتور داشت از شرکت رویش رسانه می پرسد تا نهایتا روی یکی از سه پیش فاکتور پایه یا استاندارد یا حرفه ای به نتیجه برسد و آن را انتخاب کند و سپس اگر جرح و تعدیلی در آن لازم می داند که قابلیت هایی را به آن بیفزاید یا کسر کند تقاضا میکند و پیش فاکتور منتخب اصلاح شده برای وی ارسال می شود تا پیش فاکتور منتخب به لحاظ آپشن ها و مبلغ و زمان اعلام شده کاملا با نظر مشتری تناسب پیدا کند. اینجاست که مشتری پیش فاکتور نهایی شده را تایید می دهد تا با ارسال پیش نویس قرارداد وارد فاز بعدی شود.

مراحل پرداخت اجرت طراحی سایت

شرح اینکه شما مبلغ پروژه را، طی چندین مرحله،‌ در چه نقاط عطفی از انجام پروژه و به چه صورتی می پردازید. البته نمی‌بایست این را، با «طراحی سایت قسطی» اشتباه گرفت!

01
5۰٪ مبلغ پروژه، پیش پرداخت قرارداد

برای شروع شدن پروژه، بعد از دقیق و نهایی شدن پیش فاکتور و تایید آن توسط مشتری و بعد از انعقاد قرارداد، کارفرمای پروژه طراحی سایت، به عنوان پیش پرداخت، 5۰٪ مبلغ قرارداد پروژه را به شرکت طراح سایت پیمانکار می پردازد تا کار استارت بخورد. این نشانه جدی بودن قرارداد است.

02
۳۰٪ مبلغ پروژه، بعد از تایید گرافیکی

با استارت پروژه در مرحله قبل، همکاران گرافیست ما، دست اندر کار طراحی صفحه اصلی سایت مشتری، مطابق با سلایق او، می‌شوند. بعد از رفت و برگشت‌ها و اصلاحات، وقتی طرح تم گرافیکی صفحه اول روی فضای وب، مورد تایید مشتری واقع شد، او ۳۰٪ مبلغ پروژه را، پرداخت میکند.

03
20٪ مبلغ پروژه، پس از تحویل سایت

وقتی پروژه تمام و همه صفحات داخلی ساخته و کنترل کیفی و رفع اشکال شد، پروژه روی دامنه تستی به صورت آنلاین به مشتری تحویل داده می‌شود تا بتواند کار با سایت را شروع کند. ما پذیرای اصلاحات درخواستی مشتری خواهیم بود و او، در این مرحله می‌بایست ۳۰٪ مابقی را پرداخت کند.

مراحل طراحی سایت

مراحل انجام پروژه طراحی وب سایت

ما در ابتدا برای نیاز سنجی ،تعیین مدت زمان پروژه، نوع پروژه، تعیین مخاطبان هدف و  هدف گذاری کار شما ارتباط مستقیم گرفته و پس از گفتگو ها و گرفتن تصمیمات دو طرفه در بازه ای کوتاه مدت طرحی به عنوان اتود اولیه به شما ارائه خواهد شد که شما قادر خواهید بود برای بهبود عملکرد ما در طراحی پیشنهاداتی را برای ما ارسال نمایید و ما تمام و کمال پذیرای آن ها خواهیم بود.

اتود اولیه در مدت زمان تعیین شده در قرار داد به عنوان طرحی گرافیکی از چیدمان صفحات و المان های گرافیکی در سایت  برای پیاده سازی و کدنویسی سایت خواهد بود که پیش از اجرا به شما ارائه میگردد.پس از تایید شما اتود اولیه سایت جهت پیاده سازی و کدنویسی به همکاران ما در دپارتمان کدنویسی تحویل خواهد شد.

حال به اصلی ترین مرحله طراحی هر وبسایت میرسیم.کدنویسی سایت!مرحله ایست که بر اساس سازه و چیدمانی که در مرحله گرافیک طراحی شده و در اختیار دپارتمان برنامه نویسی قرار گرفته است باید کدنویسی شود.که این کار توسط تیم حرفه ای رویش رسانه انجام میگیرد و خیالتان را بابت این مرحله راحت میکند.بذری خواهیم کاشت که تنومند خواهد شد ولی پاییزی نخواهد داشت.

ما با توجه به گفته ها و قرار داد طرفین تمامی نیاز های شما را در طراحی آن اعمال خواهیم نمود و بدون هیچ کمیتی با بهترین کیفیت در اسرع وقت در اختیارتان قرار خواهیم داد.حالا شروع اولین استارت کاری شما رقم میخورد و باید کسب و کار خود را به همه بشناسانید و همیشه جایگاه خودتون رو در صدر حفظ کنید.سئو راه شناخت شماست.آفتابی است که در این موقع نیاز به تابش دارد.

طراحی سایت حرفه ای سئو رویش ،

24 ساعته آنلاین هستیم

تماس آنی کارشناسان با شما

تعرفه هزینه قیمت طراحی سایت چند زبانه و دوزبانه

بررسی پارامتر چندزبانگی در قیمت و هزینه و تعرفه طراحی سایت های چندزبانه و دو زبانه در منطق قیمت‌گذاری رویش رسانه

 

قیمت طراحی سایت پیش فرض

قیمت طراحی سایت زبان پیش فرض = X

زبان پیش فرض یا زبان اصلی، زبانی است که هوم پیج روی آن بالا می آید. معمولا زبان اصلی شرکت های ایرانی زبان فارسی است.

 

قیمت طراحی سایت زبان بعدی

قیمت طراحی سایت زبان پیش فرض = X* 25%

اگر زبان اصلی فارسی باشد اما زبان بعدی انگلیسی باشد طبیعتا هزینه ای به شرکت طراح تحمیل خواهد شد تا بخواهد صفحات را از راست به چپ به چپ به راست تبدیل نماید و بالعکس

قیمت طراحی سایت زبان بعدی

قیمت طراحی سایت زبان پیش فرض = X* 10%‌

اگر زبان اصلی فارسی باشد اما زبان بعدی عربی باشد یا بالعکس تیم طراح مجبور نخواهد بود که صفحات راست چین را به چپ چین و بالعکس تبدیل نماید و طبیعتا این کار هزینه کمتری به شرکت طراح تحمیل خواهد کرد.

سوالات مشتریان ما

اصول و قواعد نگاه رویش رسانه به کسب و کار؟

به لطف خدا، حلال خورده ایم. و می دانیم که اگر کاری که برای مشتری انجام میدهیم به علت بروز خطا یا کم کاری یا بی کیفیتی از سمت ما، مورد رضایت باطنی وی واقع نشود و دردی را از او دوا نکند و برایش مفید واقع نشود، پولی که از گرفته‌ایم سفید نخواهد بود و به ما سودی نخواهد رساند و روزگار ما را سیاه خواهد کرد. باور داریم بهترین راه به موفقیت، درستی، صداقت،خدمت و وفادار ماندن به تعهدات است. هدف ما کسب رضایت باطنی شماست. می‌دانیم فطرت‌های پاک شما عزیزان، به خوبی بین خدمات با کیفیت و بی کیفیت تفاوت قائل خواهند شد و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار، ماندگار خواهند شد.

چرا بعد از طراحی وب سایت نیاز به سئو دارم؟

طراحی وب سایت مانند یک زمین کشت زاری است که هنوز نه در آن بذری کاشته شده و نه آبی به آن داده شده است ،اگر چه به تنهایی میتواند برای تبلیغات شما و کسب و کار شما اعتبار بیاورد اما برای آنکه بتوانید امروزه حرف اول را در کسب و کار خود بزنید و از این کشت زار محصول برداشت کنید میبایست از این پس به فکر سئو سایت خود باشید و روی کمک ما حساب کنید.

علت ترافیک و بازدید زیاد بعضی از سایت ها چیست؟

بذر محتوا!

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای معرفی کسب و کارتان و جذب مشتری است. اگر می بینید خیلی از وب سایت ها ترافیک و بازدید زیادی دارند یکی از دلایل آن، داشتن بذر خوب است. بذر خوب محتوایی است که بر روی مخاطب اثر مثبت بگذارد و بتواند او را با شما همراه و تبدیل به هوادار برند شما نماید.

در دنیای امروز، بسیاری از مشتریان قبل از اینکه با بخش فروش شرکت شما تماس بگیرند، محتوای سایت شما را خوانده اند. نحوه ارائه محتوا توسط شما باعث می شود که مشتری تصمیم بگیرد با شما تماس بگیرد و یا اینکه برای همیشه وب سایت شما را ترک کند. بنابراین نتیجه جوانه زدن محتوای اثرگذار تبدیل مخاطب به مشتریان سودآور برای کسب و کار شما خواهد بود .

چرا سایت تخصصی امروزه در دنیای مجازی و دیجیتال حرف اول را میزند؟

طراحی سایت تخصصی برای رونق کسب و کار شما الزامی است.زیرا شما از یک دنیای کسب و کار حقیقی پا به یک دنیای فروش و فعالیت مجازی میگذارید و از این پس میتوانید کالا،خدمات و فایل های خود را در بستر اینترنت به دوستداران یا مخاطبان هدفتان برسانید. این موضوعی است که شما باید برای آن ارزش قائل باشید.مشتری مداری و تسهیل خرید مشتری بسیار مهم است. رویش رسانه تخصصش ارائه کسب و کار شما به بهترین شکل است.

تفاوت سایت واکنشگرا و بدون واکنشگرا چیست؟

امروزه تمام وبمستران برای طراحی سایت ها در عرصه های مختلف برای زیبایی و کاربر پسند بودن کار خود، زمان و هزینه های زیادی خرج میکنند.اما جدای از این زیبایی، بخش زیادی از این کاربران، وب سایت ها را از طریق گوشی همراه یا تبلت خود مشاهده و دنبال میکنند.بنابر این برای نمایش یک سایت در همه پلت فرم ها نیاز است تا طراحی ها به گونه ای خوانا باشند.

چگونه سفارش طراحی سایت بدم؟

شما می توانید از طریق شماره تماس های ذکر شده در قسمت پایین سایت یا از بخش تماس با ما، ارتباط موثر گرفته و راهنمایی شوید تا در اسرع وقت برای طراحی و پیاده سازی سایت شما اقدام نماییم. یا اینکه فرم ثبت سفارش را پر نمایید. در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

تفاوت بین پکیج های طراحی سایت و پکیج های طراحی سایت اختصاصی چیست؟

در پکیج های اختصاصی دارای طراحی گرافیکی هستند گرافیست های رویش رسانه زمان خود را بروی طراحی قالبی بر اساس اصول ui/ux استاندارد میکنند تا در کاربرپسندی به حد آخر خود رسد و بیشترین بازدهی و جذب کاربران را داشته باشید.

حالا چرا رویش رسانه؟

به خاطر اینکه رویش رسانه می تواند پرقدرت برنامه ها و اهداف بازاریابی و کسب و کار شما را به مخاطبین معرفی نماید. خوشبختانه پکیج کامل برای تبلیغات دیجیتال شما را در اختیار دارد. طراحی سایت، مدیریت شبکه های اجتماعی، تولید محتوا، ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی، تهیه فیلم ، طراحی موشن گرافیک، ساخت استاپ موشن، سئو و بهینه سازی سایت ، خدمات پشتیبانی سایت، طراحی آرم و لوگوی منحصربفرد، تهیه پوستر، بنر تبلیغاتی و … همه و همه را گرد هم آورده‌است تا تجربه‌ای فراموش نشدنی برای شما رقم بزند.