مشاوره سئو از سئو مهم تر است

مشاوره سئو اهمیت ویژه ای در کسب و کارهای اینترتی دارد. اولین شرط رسیدن به رتبه‌های اول گوگل، برنامه‌ریزی اصولی و یک استراتژی سئوی حرفه‌ای است. یک مشاوره حرفه ای سئو کمک می کند تا یک نقشه راه محتوا داشته باشیم. مشخص می کند که از کجا شروع کنیم تا کسب و کار ما رونق پیدا کند. چگونه مشتریان خود را جذب و درآمد خود را چندین برابر کنیم؟

اگر مشاوره غلطی به ما در مورد سئو داده شود ما را در راه اشتباهی قرار خواهد داد. راهی که شاید در ماه های اول سایت ما را در جایگاه ویژه ای قرار دهد اما بعد از گذشت چند ماه ممکن است ما را از صفحه گوگل به بیرون پرتاب کند!

مشاوره سئو حتی از خود سئو هم مهم تر است. چرا که کسب و کار ما همچون گیاهی هست که به بذر خوب، خاک مرغوب، کود و آب کافی نیاز دارد تا تبدیل به درختی پرحاصل شود. اگر مشاور سئو ، بدون استراتژی مناسب و نداشتن اطلاعات کافی اقدام به بهینه کردن وب سایت کند، نتیجه ای جز شکست برای ما نخواهد داشت.

گول پیشنهادات اغواکننده مشاور سئو را نخوریم

متاسفانه در مشاوره سئو پیشنهادات اغواکننده ای توسط برخی از کارشناسان سئو داده می‌شود مثل: بالا آوردن کلیدواژه مورد نظر در یک هفته یا یک ماه!

پیشنهاد می شود یک تحقیقی بر روی سئوکلاه سفید و سئو کلاه سیاه داشته باشیم. و با ضررهایی که سئو کلاه سیاه به وبسایت ما می‌زند بهتر آشنا شویم. چرا که با مشاوره ی غلط برای رسیدن به نتایج برتر گوگل هم از نظر مالی و هم از نظر فنی ضرر خواهید کرد.

برخی از کارشناسان سئو راهکارهایی پیشنهاد میدهند تا در زمان بسیار کمی کلیدواژه‌ی مورد نظر ما را با ترفندهای غیر اصولی به بالاترین نتایج گوگل برسانند و در ازای آن مبلغ هنگفتی از ما درخواست نمایند. قاعدتا اتفاق خوبی است اگر در زمان کمتری در صدر نتایج گوگل قرار بگیریم. اما اگر سایت ما به صورت کلاه سیاه سئو شود یعنی باید منتظر یک فاجعه برای وبسایت خود باشیم.

در این صورت بدون برگشت هزینه ، هم هزینه کارشناس سئو را پرداخت کرده‌ایم، هم سایت خود را از گوگل به بیرون پرتاپ کرده‌ایم. شاید این هزینه فنی از هزینه مالی هم سنگین تر باشد! در کل باید مراقب باشیم گول پیشنهادات وسوسه انگیز برخی کارشناسان سئو را نخوریم.

رتبه یک گوگل - مشاوره سئو حرفه ای ، مشاوره سئو رایگان

از این رو، هم هزینه کارشناس سئو را پرداخت کرده‌ایم و راه برگشتی برای هزینه خود نداریم، هم سایت خود را از گوگل به بیرون پرتاپ کرده‌ایم. شاید این هزینه فنی از هزینه مالی هم سنگین تر باشد! در کل باید مراقب باشیم گول پیشنهادات وسوسه انگیز برخی کارشناسان سئو را نخوریم.

زمان و هزینه سئو

 در مشاوره سئو رایگان کلیدواژه‌های حوزه کاری خود را مشخص می کنید و در اختیار مشاور سئو قرار می دهید. کارشناس سئو ، کلیدواژه‌ها را بررسی و زمان و هزینه آن را  اعلام می کند.

عواملی که بر روی هزینه و زمان سئوی سایت شما تاثیر می گذارد:

 1. تعداد کلیدواژه‌ها که قاعدتا هر چقدر کلیدواژه‌های کمتری انتخاب کنید در زمان کمتری به لینک‌های اول می‌رسید.
 2. سختی کلمه که بعد از آنالیز کلمه مشخص میشود.
 3. فعالیت رقبا در گوگل که در هر کلیدواژه متفاوت است.
 4. میزان بهینه بودن وبسایت شما
 5. میزان سرمایه گذاری روی وبسایت

حال کارشناس سئو پس از بررسی عوامل زیر به شما می‌گوید که کدام کلمه کلیدی در چه زمانی به صفحه اول گوگل می‌آید.

هر چند این زمان به صورت تقریبی بوده و هیچ کسی نمی‌تواند زمان دقیقی برای گوگل مشخص کرد. اگر به کسی شما قول زمان دقیقی داد بدانید یک جای کار می‌لنگد!

مشاوره سئو و بهینه سازی وب سایت

مواردی که باید در زمان مشاوره از کارشناس سئو بخواهید:

 1. حتما نمونه کارهای قبلی سئو را از کارشناس سئو بخواهید.
 2. از کارشناس سئو بخواهید اطلاعات مشتریان قبلی خود را در اختیار شما قرار دهد.
 3. آیا از سرویس‌های گوگل وبمستر و گوگل آنالیتیک استفاده میکنند؟
 4. از کارشناس سئو بخواهید پیشنهادات خود در مورد کلمات کلیدی موردنظرتان را به شما ارائه کند.
 5. تجربه کارشناس سئو در مورد کسب و کار خود را بپرسید.
 6. کارشناس سئو از شهر و منطقه کسب و کار شما چقدر اطلاعات دارد.
 7. تکنیک های مهمی که قرار است برای افزایش رتبه سایت شما استفاده کند چه چیزهایی است.
 8. زمان تقریبی قرارگیری در صفحات اول چقدر است.
مشاوره سئو - مشاوره رایگان سئو - مشاور سئو حرفه ای