تخصص های مورد نیاز

بزرگترین سرمایه یک شرکت، نیروی انسانی آن است و هر شرکتی بخواهد مانند رویش رسانه، در راه ارائه خدمات با کیفیت پایداری کند، لاجرم می‌بایست برای جذب و تربیت و نگهداشت نیروی انسانی کارآمد، زبده و متعهد تلاش کند. امروزه، متاسفانه در اثر سوء مدیریت کلان کشور، تمامی مغزهای متفکر و نیروهای نخبه مهاجرت کرده‌اند، شرکت‌ها در فرایند توسعه کیفی نیروی انسانی خود دچار چالش جدی شده‌اند. رویش رسانه به عنوان بهترین شرکت طراح وب و اپلیکیشن، تلاش دارد گامی موثر در جذب نیروی فعال و کارآمد بردارد. اگر انسانی هم سنخ دیگر همکاران عزیز ما در شرکت رویش رسانه هستید که کمر به خدمت همنوعان خود بسته‌ اید، برای اینکه مفتخر به همکاری با شما شویم، لطفا این صفحه را دقیق مطالعه فرمایید.
صفات همکاران ما

صفات ممتازی که شما را بیشتر شایسته همکاری با رویش رسانه می‌کند

جدا از اینکه ما توفیق همکاری با شما را پیدا کنیم یا خیر، دارا بودن این صفات، سبب موفقیت شما در زندگی شخصی و البته کار است.
ایمان قلبی به خدا

ایمان قلبی به خدا و او را صاحب کار و صاحب رزق دانستن و خدا را در همه احوال ناظر بر کردار خود دیدن​

روحیه کار تیمی

روحیه کار تیمی و مسئولیت پذیری در انجام تعهدات و کمک به همکاران در برداشتن بار زمین مانده​

انتقادپذیری​

مغرور نبودن و به دنبال رفع عیب خویش بودن و تلاش برای ارتقاء مهارت و داشتن روحیه انتقاد پذ​

مثبت اندیشی

دنیا را زیبا دیدن و سرحال و با نشاط بودن و اعتقاد عمیق به اصلاح پذیری اشکالات و مثمر ثمر بودن تلاش ها و امید به بهتر شدن اوضاع داشتن و نگاه مثبت

خیرخواهی و نوع دوستی

انسان دوستی و روحیه کمک به همنوع و خدمت به انسان ها و پاسداشت حرمت مشتری و همکار و رعایت ادب و مردم‌داری و مدارا در مراودات با دیگران​

خلاقیت و نوآوری

به دنبال نوآوری بودن و پرهیز از تکرار کسالت بار و آزادسازی قوای خلاقیت و تلاش در به کارگیری قوای فکری و تخیل در بروز خلاقیت و ابتکار و ابداع و سازندگی​

تعهدات ما

اصول و قواعد نگاه رویش رسانه به کسب و کار

ما رعایت و پایبندی تمام به اصول و قواعد زیر را بر خود لازم می‌دانیم و زیرساخت‌های وفادار ماندن به این تعهد را هم به لطف الهی،‌ فراهم ساخته‌ایم.

قائل بودن تمایز بین پول سفید و پول سیاه!

به لطف خدا، حلال خورده ایم. و می دانیم که اگر کاری که برای مشتری انجام میدهیم به علت بروز خطا یا کم کاری یا بی کیفیتی از سمت ما، مورد رضایت باطنی وی واقع نشود و دردی را از او دوا نکند و برایش مفید واقع نشود، پولی که از گرفته‌ایم سفید نخواهد بود و به ما سودی نخواهد رساند و روزگار ما را سیاه خواهد کرد. باور داریم بهترین راه به موفقیت، درستی، صداقت،خدمت و وفادار ماندن به تعهدات است. هدف ما کسب رضایت باطنی شماست. می‌دانیم فطرت‌های پاک شما عزیزان، به خوبی بین خدمات با کیفیت و بی کیفیت تفاوت قائل خواهند شد و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار، ماندگار خواهند شد.

اشتیاق درونی، نه اعمال نظارت بیرونی

ما دوربین مداربسته در محیط کار نداریم! هیچ همکاری از همکار خودش نزد مدیر شکایت نمی‌کند. ملاک حقوق پرداختی افراد را دستگاه ساعت‌زن و ساعات حضور نگذاشته‌ایم! استفاده از موبایل و شبکه های اجتماعی در ساعات کاری آزاد است. همکاران در ساعات کاری و میزان اضافه کاری مختارند و نیاز به هماهنگی قبلی یا کسب اجازه از کسی ندارند. زیرا نیروی انسانی ما از درون اشتیاق به کار کیفی، تمایل به ارتقاء مهارت های شخصی و کشش به سمت خدمت گذاری به همنوع دارد و وجدان بیدار کارکنان به قدری ایشان را در کار، متعهد و با احساس مسئولیت کرده است که خودشان برای کار خودشان ارزش قائلند. هیچگاه فردی اخراج یا تعدیل نشده و اگر کسی هم از شرکت جدا شده ، به میل خود و در کمال دوستی و سلم و صفا و معمولا همراه با گریه خداحافظی بوده است.

زندگی اولویت اول، نه پول و سهم بازار!

ما در این دنیا نیامده‌ایم که پول در بیاوریم و بیشترین سهم را از بازار بگیریم، یا رقبا را پشت سر بگذاریم و یا حتی دنیا را تبدیل به جایی بهتر برای زندگی کنیم! ما آمده‌ایم تا زندگی کنیم و زندگی بخشیم! لذا شادی ناب زندگی را، با ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به مشتریان خود عرضه نماییم. و این شادمانی را فدای سرعت پیشرفت، استرس رقابت و یا رشد درآمد نمی‌کنیم. نشاط و آرامش دل‌ همکاران و مشتریان خود را اولویت اول خود می دانیم. اولویت را به زندگی و زندگی بخشیدن به دیگران دهیم و تنها با این مراقبه است که هیچگاه آلوده کارافزایی بیهوده و آرزوهای دور نخواهیم شد، بلکه بهتر و موثرتر، به کار و خدمت می‌رسیم.

برندسازی نکن! باید توسط مردم برند شوی!

به لطف خدا، به این نگاه رسیده‌ایم که هیچ کس با ضرب و زور تبلیغات و هیاهو در جهان برند واقعی نشده است، بلکه طی فرایندی بسیار طولانی مدت و با کوششی زیاد، تمرکز بر کیفیت خدمات و مداومت بر بهبود مستمر توانسته به تدریج، توسط عموم مردم، خوشنام و به درستکاری و کیفیت شناخته می‌شود. تلاش در جهت درک بهتر مشکلات مشتریان و همت در حل درست با استانداردهای بروز و به کارگیری فناوری های نوین است که یک کسب و کار را خوش نام نموده است. خداوند، تاج برند شدن را، بر سر مجموعه‌ای می‌گذارد که به دنبال خدمت به مشتری با ارائه بهترین محصول باشد. کسی که بتوانند فکر و حواس خود را، بر بهتر کردن هر روزه خروجی کار متمرکز کنند.

مشتری را فرستاده خدا می‌دانیم و رضایت و خواست او را
از بهترین روش ارزیابی مسیری که می‌پیماییم می‌شناسیم

خدمات ما

مشخصه های فضای کاری رویش رسانه

01
01
حفظ کرامت انسانی

05
05
آرامش و عدم وجود تنش

02
02
پرداخت حقوق مکفی

06
06
جشن سالگرد تولد

03
03
بیمه تامین اجتماعی

07
07
اقامه نماز جماعت

04
04
فضای شاداب و دوستانه

08
08
پذیرش خطای انسانی

نیازمندی ها

جایگاه های شغلی متخصصین در تیم فنی رویش رسانه

ما مطابق با استانداردهای بین‌المللی، جایگاه‌های شغلی زیر را در کادر فنی خود داریم و به جذب متخصصین جدید در این سمت‌ها نیازمندیم.

طراح و گرافیست

هنرمند طراحی است که بتواند با رنگ‌آمیزی و عکس گذاری، محتوای صفحات را صفحه‌آرایی کند. با استعداد و خلاقیتی که در این زمینه دارد بتواند به زیبایی هر چه تمام‌تر، پیام را در قالب تصویر به مخاطب القا نماید.

برنامه نویس توسعه دهنده

اگر جایی از سایت برای افزودن کارکردی نیازمند انتخاب افزونه و یا توسعه خاص منظوره و برنامه‌نویسی پلاگینی بود دست به کد می‌شود.

طراح رابط کاربری

هنرمند طراحی است که خروجی تجربه کاربری را جامه وب می‌پوشاند تا با رنگ‌آمیزی و عکس گذاری، محتوای صفحات را صفحه‌آرایی کند.

طراح رابط کاربری

هنرمند طراحی است که خروجی تجربه کاربری را جامه وب می‌پوشاند تا با رنگ‌آمیزی و عکس گذاری، محتوای صفحات را صفحه‌آرایی کند.

اگر خود را در هریک از فرصت های شغلی یاد شده حایز شرایط می‌دانید،
خوشحال می‌شویم به همکاران ما بپیوندید.

مراحل استخدام

فرایند پذیرش همکار جدید

رزومه ارسالی شما، پنجره ای به شخصیت شماست. گاهی متا دیتای فایل رزومه، برای استخدام، حرف های بیشتری برای گفتن دارد تا آنچه از تخصص و تجربه و سوابق در آن بر شمرده شده است. برای این منظور از طریق «فرم درخواست بررسی رزومه» ثبت نام کنید.اگر رزومه ارسالی شما، حائز حداقل‌های لازم برای استخدام در رویش رسانه، تشخیص داده شود، مصاحبه ای با شما ترتیب داده خواهد شد.
اگر شایستگی شما برای ورود به رویش رسانه، محرز تشخیص داده شد، ما که بی‌نهایت از یافتن گوهری چون شما خرسندیم و سپاسگزار خداوند مهربان که همراهی دیگر نصیب ما فرموده، شما را دعوت به همکاری خواهیم کرد تا بر اساس توافقی دو طرفه و تعیین دقیق شرح وظایف و حقوق و مزایا، قرارداد کاری با شما منعقد شود و به جرگه رویشی ها بپیوندید.