پشتیبانی فنی سایت

پشتیبانی چیست و چرا اهمیت دارد؟

در حالی که فرایند طراحی سایت شما، یک یا دو ماه بیشتر، به طول نخواهد انجامید، اما بهره‌برداری از سایت، یک پروسه چندین ساله است که طی آن، میزان پاسخگویی و در دسترس بودن شرکت طراح اهمیت پیدا می‌کند. عمده دلیل مشتریان صاحب سایت که برای باز طراحی وب سایت خود، به ما، مراجعه می‌کنند، نارضایتی از سرویس پشتیبانی تیم یا شرکت طراح وب قبلی است! نارضایتی که می‌تواند مصادیق مختلفی داشته باشد:

 • اصلا شرکت‌ طراح وب قبلی، منحل شده و دیگر، از کار طراحی سایت بیرون آمده‌اند!!
 • تماس می‌گیرم، نفر طراح وب قبلی در دسترس نیست. گویا مهاجرت کرده است!
 • جواب سربالا می‌دهند. مشکل را منکر می‌شوند. تقصیر را به گردن خود ما می‌اندازند!!
 • مشکلی را به پشتیبانی شرکت طراح قبلی تیکت زده‌ام، پاسخ درست نمی‌دهند! مدت‌هاست مشکل من هنوز حل نشده!!
 • نمی‌توانند مشکل را حل کنند! عذرخواهی هم می‌کنند، اما به هر حال، کار پیش نمی‌رود. گویا نفر فنی‌شان، از تیم‌شان جدا شده!!
 •  

نحوه طراحی سایت از زبان طراح سایت سئو رویش

قیمت پشتیبانی سایت

لیست قیمت پکیج‌های پشتیبانی سایت

نرخ هزینه و مبلغ تعرفه خدمات پشتیبانی و نگهداری وردپرس در شرکت رویش رسانه به صورت سالانه

پکیج پایه
پکیج پایه

5,300,000

مناسب کسب‌وکارهای تازه تاسیس، کوچک و شخصی

 • اگر احتمال حمله و هک نمی‌دهید.

 • اگر دیر به دیر بروزرسانی محتوایی انجام می‌دهید
پکیج ویژه
پکیج ویژه

8,000,000

مناسب شرکت‌های متوسط، فروشگاه اینترنتی، خبری

 • اگر احتمال حمله و نفوذ امنیتی می‌دهید

 • اگر بصورت هفتگی بروزرسانی محتوایی انجام می‌دهید.
پکیج حرفه ای
پکیج حرفه ای

12,000,000

مناسب دانشگاه‌ها، سازمانها، شرکتهای بزرگ، حساس

 • اگر قبلا سابقه حمله و هک داشته‌اید

 • اگر بصورت روزانه بروزرسانی محتوایی انجام می‌دهید
پکیج ویژه
پکیج ویژه

تماس بگیرید 

هلدینگ‌ها، سازمان‌های معظم، نهادهای خیلی حساس

 • یکساله

 • ویژه
مراحل نیازسنجی

نحوه قیمت گذاری طراحی سایت

فعالیت‌های دوره‌ای که به صورت یکطرفه و بدون درخواست مشتری انجام می‌شود.

آیتم‌های ستاره‌دار (*) صرفا بر روی هاستینگ ارائه شده توسط رویش رسانه در دیتاسنتر اروپا قابل ارائه می‌باشند.

مراحل پرداخت اجرت طراحی سایت در رویش

شرح اینکه شما مبلغ پروژه را، طی چندین مرحله،‌ در چه نقاط عطفی از انجام پروژه و به چه صورتی می پردازید. البته نمی‌بایست این را، با «طراحی سایت قسطی» اشتباه گرفت!

01
5۰٪ مبلغ پروژه، پیش پرداخت قرارداد

برای شروع شدن پروژه، بعد از دقیق و نهایی شدن پیش فاکتور و تایید آن توسط مشتری و بعد از انعقاد قرارداد، کارفرمای پروژه طراحی سایت، به عنوان پیش پرداخت، ۴۰٪ مبلغ قرارداد پروژه را به شرکت طراح سایت پیمانکار می پردازد تا کار استارت بخورد. این نشانه جدی بودن قرارداد است.

02
۳۰٪ مبلغ پروژه، بعد از تایید گرافیکی

با استارت پروژه در مرحله قبل، همکاران گرافیست ما، دست اندر کار طراحی صفحه اصلی سایت مشتری، مطابق با سلایق او، می‌شوند. بعد از رفت و برگشت‌ها و اصلاحات، وقتی طرح تم گرافیکی صفحه اول روی فضای وب، مورد تایید مشتری واقع شد، او ۳۰٪ مبلغ پروژه را، پرداخت میکند.

03
20٪ مبلغ پروژه، پس از تحویل سایت

وقتی پروژه تمام و همه صفحات داخلی ساخته و کنترل کیفی و رفع اشکال شد، پروژه روی دامنه تستی به صورت آنلاین به مشتری تحویل داده می‌شود تا بتواند کار با سایت را شروع کند. ما پذیرای اصلاحات درخواستی مشتری خواهیم بود و او، در این مرحله می‌بایست ۳۰٪ مابقی را پرداخت کند.

مراحل طراحی سایت

مراحل انجام پروژه طراحی وب سایت

ما در ابتدا برای نیاز سنجی ،تعیین مدت زمان پروژه، نوع پروژه، تعیین مخاطبان هدف و  هدف گذاری کار شما ارتباط مستقیم گرفته و پس از گفتگو ها و گرفتن تصمیمات دو طرفه در بازه ای کوتاه مدت طرحی به عنوان اتود اولیه به شما ارائه خواهد شد که شما قادر خواهید بود برای بهبود عملکرد ما در طراحی پیشنهاداتی را برای ما ارسال نمایید و ما تمام و کمال پذیرای آن ها خواهیم بود.

اتود اولیه در مدت زمان تعیین شده در قرار داد به عنوان طرحی گرافیکی از چیدمان صفحات و المان های گرافیکی در سایت  برای پیاده سازی و کدنویسی سایت خواهد بود که پیش از اجرا به شما ارائه میگردد.پس از تایید شما اتود اولیه سایت جهت پیاده سازی و کدنویسی به همکاران ما در دپارتمان کدنویسی تحویل خواهد شد.

حال به اصلی ترین مرحله طراحی هر وبسایت میرسیم.کدنویسی سایت!مرحله ایست که بر اساس سازه و چیدمانی که در مرحله گرافیک طراحی شده و در اختیار دپارتمان برنامه نویسی قرار گرفته است باید کدنویسی شود.که این کار توسط تیم حرفه ای سئو رویش انجام میگیرد و خیالتان را بابت این مرحله راحت میکند.بذری خواهیم کاشت که تنومند خواهد شد ولی پاییزی نخواهد داشت.

ما با توجه به گفته ها و قرار داد طرفین تمامی نیاز های شما را در طراحی آن اعمال خواهیم نمود و بدون هیچ کمیتی با بهترین کیفیت در اسرع وقت در اختیارتان قرار خواهیم داد.حالا شروع اولین استارت کاری شما رقم میخورد و باید کسب و کار خود را به همه بشناسانید و همیشه جایگاه خودتون رو در صدر حفظ کنید.سئو راه شناخت شماست.آفتابی است که در این موقع نیاز به تابش دارد.

طراحی سایت حرفه ای سئو رویش ،

تعرفه هزینه قیمت طراحی سایت چند زبانه و دوزبانه

بررسی پارامتر چندزبانگی در قیمت و هزینه و تعرفه طراحی سایت های چندزبانه و دو زبانه در منطق قیمت‌گذاری رویش رسانه

 

قیمت طراحی سایت پیش فرض

قیمت طراحی سایت زبان پیش فرض = X

زبان پیش فرض یا زبان اصلی، زبانی است که هوم پیج روی آن بالا می آید. معمولا زبان اصلی شرکت های ایرانی زبان فارسی است.

 

قیمت طراحی سایت زبان بعدی

قیمت طراحی سایت زبان پیش فرض = X* 25%

اگر زبان اصلی فارسی باشد اما زبان بعدی انگلیسی باشد طبیعتا هزینه ای به شرکت طراح تحمیل خواهد شد تا بخواهد صفحات را از راست به چپ به چپ به راست تبدیل نماید و بالعکس

قیمت طراحی سایت زبان بعدی

قیمت طراحی سایت زبان پیش فرض = X* 10%‌

اگر زبان اصلی فارسی باشد اما زبان بعدی عربی باشد یا بالعکس تیم طراح مجبور نخواهد بود که صفحات راست چین را به چپ چین و بالعکس تبدیل نماید و طبیعتا این کار هزینه کمتری به شرکت طراح تحمیل خواهد کرد.

سوالات مشتریان ما

چرا بعد از طراحی وب سایت نیاز به سئو دارم؟

طراحی وب سایت مانند یک زمین کشت زاری است که هنوز نه در آن بذری کاشته شده و نه آبی به آن داده شده است ،اگر چه به تنهایی میتواند برای تبلیغات شما و کسب و کار شما اعتبار بیاورد اما برای آنکه بتوانید امروزه حرف اول را در کسب و کار خود بزنید و از این کشت زار محصول برداشت کنید میبایست از این پس به فکر سئو سایت خود باشید و روی کمک ما حساب کنید.

چرا سایت تخصصی امروزه در دنیای مجازی و دیجیتال حرف اول را میزند؟

طراحی سایت تخصصی برای رونق کسب و کار شما الزامی است.زیرا شما از یک دنیای کسب و کار حقیقی پا به یک دنیای فروش و فعالیت مجازی میگذارید و از این پس میتوانید کالا،خدمات و فایل های خود را در بستر اینترنت به دوستداران یا مخاطبان هدفتان برسانید. این موضوعی است که شما باید برای آن ارزش قائل باشید.مشتری مداری و تسهیل خرید مشتری بسیار مهم است.سئو رویش تخصصش ارائه کسب و کار شما به بهترین شکل است.

تفاوت سایت واکنشگرا و بدون واکنشگرا چیست؟

امروزه تمام وبمستران برای طراحی سایت ها در عرصه های مختلف برای زیبایی و کاربر پسند بودن کار خود، زمان و هزینه های زیادی خرج میکنند.اما جدای از این زیبایی، بخش زیادی از این کاربران، وب سایت ها را از طریق گوشی همراه یا تبلت خود مشاهده و دنبال میکنند.بنابر این برای نمایش یک سایت در همه پلت فرم ها نیاز است تا طراحی ها به گونه ای خوانا باشند.

چگونه سفارش طراحی سایت بدم؟

شما می توانید از طریق شماره تماس های سئو رویش در قسمت پایین سایت یا تماس با ما ،ارتباط موثر گرفته و راهنمایی شوید تا در اسرع وقت برای طراحی و پیاده سازی سایت شما اقدام نماییم.

چرا باید پروژه طراحی سایت خود را به سئو رویش بسپاریم؟

ما سئو رویشی ها با تجربه چندین ساله به عنوان دوستار و همراه شما برای رونق کسب و کارتان تلاش میکنیم و به شما اطمینان میدهیم که با یک طراحی وبسایت بی نظیر میتوانید کار خود را گسترش دهید.چرا که ارتباط مستقیمی بین اعتبار دادن و گسترش کار شما و کار ماست.

تفاوت بین پکیج های دارای طراحی گرافیکی ویژه و بدون طراحی گرافیکی چیست؟

در پکیج هایی که دارای طراحی گرافیکی هستند گرافیست های سئو رویش زمان خود را بروی طراحی قالبی بر اساس اصول ui/ux استاندارد میکنند تا در کاربرپسندی به حد آخر خود رسد و بیشترین بازدهی و جذب کاربران را داشته باشید.