بهینه سازی وب سایت (SEO)

با سئو اصولی سایت خود، کاری کنید جستجوی کاربران به شما ختم شود

 

بزرگ‌ترین کانال ورودی به وب‌سایت شما، جستجو است. پس سئو و بهینه سازی وب سایت در افزایش ترافیک هدفمند و مرتبط نقش اساسی دارد. البته، اولین شرط رسیدن به رتبه‌های اول گوگل، برنامه‌ریزی اصولی و یک استراتژی سئوی حرفه‌ای است.

شرکت تبلیغاتی سئو رویش ، با دانش فنی بالا و به روز خود می تواند شما را یاری کند تا در هر “کلمه کلیدی” که مرتبط با کسب و کار شماست، در جایگاه ویژه ای قرار گیرد.

مشاوره رایگان با کارشناسان سئو

093547772500

01
مشاوره صحیح

تمرکز بر دغدغه ها و نیازهای مشتری و بیان آنچه باید بداند

02
همگام بودن

تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراه شما خواهیم ماند

03
جایگاه‌سازی

شما لایق این هستید که در مرتبه خود بایستید

چرا سئو رویش؟

سئو رویش می تواند پرقدرت برنامه ها و اهداف بازاریابی و کسب و کار شما  را  به مخاطبین معرفی نماید. خوشبختانه ما پکیج کامل برای تبلیغات دیجیتال شما را در اختیار داریم. طراحی سایت، مدیریت شبکه های اجتماعی، تولید محتوا، ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی، تهیه فیلم ، طراحی موشن گرافیک، ساخت استاپ موشن، سئو و بهینه سازی سایت ، خدمات پشتیبانی سایت، طراحی آرم و لوگوی منحصربفرد، تهیه پوستر، بنر تبلیغاتی و … همه و همه را گرد هم آورده‌ایم تا تجربه‌ای فراموش نشدنی برای شما رقم بزنیم.

اگر می خواهید بهتر و بیشتر دیده شوید باید متفاوت و زیباتر تبلیغ کنید. در این راستا ، تیم قدرتمند، با سابقه و حرفه ای سئو رویش، جهت ارائه ی با کیفیت ترین خدمات و تبلیغات دیجیتال مارکتینگ همراه شماست.

خدمات سئورویش

خدمات سئو

Content Marketing

You can provide the answers that your potential customers are trying to find, so you can become the industry.

Content Marketing

You can provide the answers that your potential customers are trying to find, so you can become the industry.

Content Marketing

You can provide the answers that your potential customers are trying to find, so you can become the industry.

Content Marketing

You can provide the answers that your potential customers are trying to find, so you can become the industry.

مقاله های سئو و بهینه سازی سایت

آموزش سئو و بهینه سازی سایت در سئو رویش مانند خیزش به سمت قله هاست، قله های کسب و کارتون رو بدون ترس فتح کنین!

سئو چیست

سئو چیست؟

سئو چیست؟  سئو از عبارت انگلیسی Search Engine Optimization گرفته شده است . در...
سوالاتی که ذهن شما را قبل از پروژه درگیر خواهد کرد

سوالات مشتریان ما

مدت زمان یک پروژه سئو چقدر است؟

خدمات سئو رویش در زمینه بهینه سازی سایت در پرسه های زمانی 60 الی 200 روزه انجام میگیرد که ممکن است این مدت زمان با توجه به میزان رقابت در کسب و کار شما تغییر پیدا کند.البته باید بدانید این پروسه زمانی امکان افزایش خواهد داشت که مدت زمان دقیق آن بعد از آنالیز رقابت در کسب و کار به شما اعلام خواهد شد.

هزینه پروژه چگونه محاسبه میشود؟

همین که سفارش شما دریافت شد، تیم حرفه ای دیجیتال مارکتینگ سئو رویش ، با کمک ابزارهای آنالیز سایت ، بررسی رقبا و تحلیل کارشناسی ، پروپوزال حرفه ای برای سایت شما ارائه می نماید. در طی این بررسی قیمت پروژه سئو مشخص خواهد شد. برآورد هزینه سئو با توجه به سنجش فاکتورهای مختلف برای هر پروژه متفاوت خواهد بود.

اگر مشتری خواستار فسخ قرارداد باشد چه اتفاقی می افتد؟

اگر درخواست فسخ قرارداد کاری طرفین قبل از شروع کار متخصصان سئو باشد  40% مبالغ دریافتی از کل هزینه های قابل پرداخت شما کم و مابقی مبلغ به حسابتان واریز خواهد شد.

بایستی بدانید پس از شروع کار متخصصان سئو رویش روی سایت شما مبالغ پرداختی قابل برگشت نخواهند بود.

در چه مواقعی کل هزینه ها به مشتری بازگشت داده خواهد شد؟

اگر سئو رویش در مدت زمان تعیین شده در قرار داد نتواند وب سایت شما را بهبود رتبه بخشد و در همان جایگاه نگه دارد 60% از هزینه های قابل پرداخت به شما بازگشت داده خواهد شد و اگر باعث افت رتبه شما شده باشد کل مبالغ دریافتی بازگشت خواهند خورد.

چرا باید پروژه سئو خود را به سئو رویش بسپاریم؟

اگر خواهان معرفی خود در عرصه دیجیتال هستید با رقیبان زیادی در دنیای وب باید رقابت کنید. فرآیند بهینه سازی و طراحی سایت تنها بخشی از اهداف بزرگ بازاریابی است. از این‌ رو تنها هدف ما بهبود نتایج طراحی سایت خواهد بود. مطمئن باشید با سئو و بهینه سازی در صفحه اول نتایج گوگل خواهید درخشید.

سئو رویش برای بهبود سئو روی چه فاکتورهایی کار می کند؟

شرکت دیجیتال مارکتینگ رویش سئو ، بهینه سازی سایت شما را با  اصول سئو کلاه سفید انجام می دهد. بصورت کاملا ارگانیک در سه حوزه سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی.

آیا روشی وجود دارد که به سرعت به صفحه اول بیاییم؟

بله می توان تا زمانی که کلمات کلیدی‌تان به صورت ارگانیک به صفحه اول نیامده ، برای افزایش بازدید سایت، فروش بیشتر و دیده شدن سریع از تبلیغات در گوگل ادز استفاده کنید.

پشتیبانی سئورویش پس از اتمام پروژه چگونه خواهد بود؟

پشتیبانی با تنظیم قرارداد قابل انجام خواهد بود که البته مجموعه سئو رویش پس از اتمام پروژه های سئو و با بررسی بر عملکر و حسن ارتباطات گیری شما با کارشناسان ما تصمیم به عقد قرارداد خواهند نمود.

مشاوره رایگان سئو سایت
همین حالا پیروزی کسب و کارت رو تثبیت کن!